Axiascore
← Vissza a mai tippekhez

Ingyenes előnézet — Iratkozz fel az összes tipphez és a teljes hozzáféréshez

Conference LeagueConference League·

Hibernian
Hibernian
vs
KAA Gent
KAA Gent

Valószínűségek

Az esélyek, amelyeket a modellünk az egyes kimenetelekhez rendel. Ez a mi értékelésünk, nem a piacé.

Hazai győzelem
60%
Döntetlen
18%
Vendég győzelem
22%
Mindkét csapat gólt szerez58,9%
Több mint 2,5 gól64,9%

Meccselemzés

A mérkőzés háttere, harmadik féltől származó adatok alapján. Kontextusba helyezi a találkozót, mielőtt a számokra térnénk.

A Hibernian fogadta a KAA Gentet a Conference League-ben, ahol ellentétes hazai és idegenbeli teljesítmények voltak megfigyelhetők.

Meccsösszefoglaló

A mérkőzés adatai, összevetve azzal, amit fentebb vártunk. Az xG itt becslés, nem mért adat.

Hibernian2-3KAA Gent

Végeredmény

44%Labdabirtoklás56%
1,66Meccs xG+18%1,41
14Lövések+8%13
5Kaput eltaláló lövések+0%5
6Szögletek+0%6
8Szabálytalanságok↓ kevesebb = jobb+13%9
1Sárga lapok↓ kevesebb = jobb+100%2

xG: külső forrás becslése, nem mért adat.

Meccs xG 1,66–1,41 · meccs előtti xG 1,52–1,45

Forma és friss statisztikák

Hogyan játszik a két csapat jelenleg, két időszakra bontva — egy hosszabbra és egy rövidebbre. A kettő közötti eltérés azt jelzi, hogy egy tendencia változóban van.

Utolsó 5 meccs

HibernianvsKAA Gent
2,20Pont/M+0%2,20
60,0%Győzelmek60,0%
1,00Gól/M+20%1,20
0,40Kapott↓ kevesebb = jobb+0%0,40
40,0%Mindkét csapat gólt szerez40,0%
40,0%Több mint 2,5 gól20,0%
60,0%Kapott gól nélkül60,0%
5,5Szöglet / meccs+57%3,5
2,5Lap / meccs+25%2,0
Gólok · 1. félidő
40,0%Több mint 1,5 gól60,0%
0,0%Több mint 3,5 gól0,0%
40,0%Gól az 1. félidőben80,0%
0,0%Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő20,0%

Számítási alap: az utolsó 5 mérkőzés.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Győzelmek
A megnyert mérkőzések aránya. A döntetlen itt nem számít, még ha egy pontot ér is.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.
Szöglet / meccs
Megszerzett szögletek mérkőzésenként, átlagosan. Önmagában sem jó, sem rossz: játékstílust jelez.
Lap / meccs
Kapott lapok mérkőzésenként, átlagosan — sárga és piros együtt.
Több mint 1,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 2 vagy több gól esett.
Több mint 3,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 4 vagy több gól esett.
Gól az 1. félidőben
Azon mérkőzések aránya, ahol a félidő előtt legalább egy gól esett.
Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő
Azon mérkőzések aránya, ahol mindkét csapat gólt szerzett MÁR a félidő előtt.

Aktuális forma

Hibernian
DGyDGyGy
KAA Gent
DGyDGyGy

A legutóbbi balra.

Hazai / Vendég bontás

Egyes csapatok más-más arcot mutatnak attól függően, hogy otthon vagy idegenben játszanak. Ez a blokk arra való, hogy kiderüljön, itt is így van-e.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai mérlege vs a vendégcsapat idegenbeli mérlege

Hibernian · hazaivsKAA Gent · idegenben
3,00Pont/M+50%2,00
3,00Gól/M+500%0,50
1,00Kapott↓ kevesebb = jobb0,00
100,0%Mindkét csapat gólt szerez0,0%
100,0%Több mint 2,5 gól0,0%
0,0%Kapott gól nélkül100,0%

Számítási alap: 2 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.

Várható gólok (xG)

A kialakított helyzetek, függetlenül attól, mit hoztak. Egy csapat úgy is nyerhet, hogy a vártnál kevesebb gólt szerez.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai, a vendégcsapat idegenbeli meccsei

HibernianvsKAA Gent
2,28xG mellette+62%1,41
0,80xG ellene↓ kevesebb = jobb+49%1,19

Számítási alap: 2 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
xG mellette
Várható gólok: mennyit értek a kialakított helyzetek, függetlenül attól, mi ment be. Az a csapat, amely magas xG mellett keveset szerez, a helyzeteit hibázta el, nem a támadásait.
xG ellene
Várható gólok ellen: mennyit értek az elszenvedett helyzetek.

Ezen a mérkőzésen várható

1,52Hibernian
2,97Összesen
1,45KAA Gent

Liga kontextus

Ugyanaz a szám nem ugyanazt jelenti minden bajnokságban. Mindkét csapat a saját bajnokságához mérve szerepel.

Liga átlagok: 50% BTTS · 2,79 gól meccsenként, azaz 1,16 csapatonként

Kiegyensúlyozott liga
Hibernianvs liga átlagKAA Gent
1,20+3%Támadás (rúgott gólok)Bajnokság átl. 1,16↑ több = jobb0,40−66%
0,80−51%Védelem (kapott gólok)Bajnokság átl. 1,62↓ kevesebb = jobb0,20−88%
40,0%−9 százalékpontMindkét csapat gólt szerezBajnokság átl. 49,5%20,0%−29 százalékpont
4,40−3%SzögletekBajnokság átl. 4,557,20+58%

Számítási alap: 100 csapat a bajnoksági átlagokhoz; mindkét csapat 5 mérkőzést játszott.

Mit mutat ez a blokk?
Mit hasonlítunk össze
Mindkét csapat egész szezonbeli profilját — a hazai és az idegenbeli mérkőzésekkel együtt — a saját bajnokságának átlagához mérve. Az oldalon ez az egyetlen rész, ahol a két csapat azonos alapon olvasható; máshol a számok a hazai vagy az idegenbeli bontásból származnak.
Miért két mértékegység
A gólátlagnak nincs saját skálája: az „1,59 gól” önmagában semmit nem mond, amíg nem tudjuk, mit produkál a bajnokság — ezért az eltérés relatív („+23%”). A százaléknak már van skálája: a 73% és az 58% közötti eltérés százalékpontban mondható („+15 százalékpont”), relatívan soha — az a százalék százaléka lenne.
Mit jelent az előjel
A „+” csak annyit jelent, hogy a bajnoksági átlag fölött. Nem mindig kedvező: a rúgott góloknál fölötte lenni előny, a kapott góloknál nem az. Ez a két sor viseli a megfelelő jelzést. A többi — szögletek, lapok, mindkét csapat gólt szerez — játékstílust ír le, nem minőséget: ezek egyiket sem viselik.
A viszonyítási alap
Minden felirat alatt a „Bajnokság átl.” a bajnokság csapatonkénti átlaga — a blokk fejlécének második száma. Az első mindkét csapat góljait számolja: ezért nagyjából a kétszerese.
A színek
A cián a hazai, a borostyán az idegenbeli csapat — a blokk tetején a két név már ezeket a színeket viseli. Arról semmit nem mondanak, hogy egy szám jó-e.

Becslések

Becsült értékek erre a mérkőzésre.

1,30Várható gólok
20%Több mint 2,5 gól
30%Mindkét csapat gólt szerez
11,6Szögletek
4,4Lapok

Egymás elleni — 1 mérkőzés

A két csapat egymás elleni mérlege. Gyakran kevés mérkőzés — a darabszám ki van írva, hogy tudd, mit jelent ez.

Hibernian
0%
100%
0%
KAA Gent

1 mérkőzés alapján

átl. gól/mérkőzés0,00

Legutóbbi találkozó

ideg.Hibernian0-0KAA Gent

Meccs trendek

A két csapat sorozatai és számai, kommentárral. A kommentár néha előre is tekint — ez nem a modellünk álláspontja.

Hibernian

A mérkőzés előtt a Hibernian az utolsó 5 meccsén összesen 8 pontot szerzett, hazai és idegenbeli mérkőzéseken egyaránt. Ez átlagosan 1,6 pont meccsenként. Mindössze 2 meccsen volt mindkét csapat gólt szerző. A Hibernian az utolsó 5 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
A Hibernian minden hazai meccsen gólt szerzett ebben a szezonban.
Az utolsó 4 meccsen veretlen a Hibernian. Az utolsó 5 meccsből 2-t megnyertek.
Az utolsó 5 meccsből a Hibernian 1-et veszített el, 2 győzelem és 2 döntetlen mellett.
Az utolsó 5 meccsből 3 alkalommal nem szerzett gólt a Hibernian. A menedzser esetleg változtatott a taktikán vagy a csatárpozíción.

8 trendből 5 látható.

KAA Gent

A mérkőzés előtt a KAA Gent az utolsó 5 meccsén összesen 7 pontot szerzett, hazai és idegenbeli mérkőzéseken egyaránt. Ez átlagosan 1,4 pont meccsenként. Mindössze 1 meccsen volt mindkét csapat gólt szerző. A KAA Gent az utolsó 5 mérkőzésen 2 gólt szerzett.
A KAA Gent 2 idegenbeli meccs óta veretlen.
Az utolsó 5 meccsen veretlen a KAA Gent, ebből 1 győzelem és 4 döntetlen.
Az utolsó 5 meccsen a KAA Gent 4 kapott gól nélküli meccset tartott, és ebben az időszakban csak 1 gólt kaptak. Az egész szezonban 4 alkalommal tartottak kapott gól nélküli meccset.
A KAA Gent az utolsó 5 meccsen a Hibernian ellen veretlen, 1 győzelem és 4 döntetlen mellett. Ezeken a meccseken 2 gólt szereztek.

8 trendből 5 látható.

Külső forrás

Az oldal adatainak és szövegeinek egy része külső forrásból származik, nem a modellünkből. Nem a mi valószínűségeink, és nem eredmény-előrejelzés.

Csak statisztikai elemzés. Nem pénzügyi tanácsadás. Ezek tippek, nem biztos találatok. Fogadj felelősséggel — csak 18+ éves korúaknak.