Axiascore
← Vissza a mai tippekhez

Ingyenes előnézet — Iratkozz fel az összes tipphez és a teljes hozzáféréshez

Champions LeagueChampions League·

Celje
Celje
vs
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava

Valószínűségek

Az esélyek, amelyeket a modellünk az egyes kimenetelekhez rendel. Ez a mi értékelésünk, nem a piacé.

Hazai győzelem
47%
Döntetlen
26%
Vendég győzelem
27%
Mindkét csapat gólt szerez52,3%
Több mint 2,5 gól48,5%

Meccselemzés

A mérkőzés háttere, harmadik féltől származó adatok alapján. Kontextusba helyezi a találkozót, mielőtt a számokra térnénk.

A Celje a Slovan Bratislava otthonában fogadta a Bajnokok Ligája mérkőzésén, amely a hazai és idegenbeli erősségek kontrasztját mutatta be.

Meccsösszefoglaló

A mérkőzés adatai, összevetve azzal, amit fentebb vártunk. Az xG itt becslés, nem mért adat.

Celje1-2Slovan Bratislava

Végeredmény

62%Labdabirtoklás38%
2,27Meccs xG+14%2,00
20Lövések+18%17
7Kaput eltaláló lövések+14%8
5Szögletek+60%8
15Szabálytalanságok↓ kevesebb = jobb+25%12
5Sárga lapok↓ kevesebb = jobb+400%1

xG: külső forrás becslése, nem mért adat.

Meccs xG 2,27–2,00 · meccs előtti xG 1,53–1,39

Forma és friss statisztikák

Hogyan játszik a két csapat jelenleg, két időszakra bontva — egy hosszabbra és egy rövidebbre. A kettő közötti eltérés azt jelzi, hogy egy tendencia változóban van.

Utolsó 5 meccs

CeljevsSlovan Bratislava
2,00Pont/M+30%2,60
60,0%Győzelmek80,0%
1,60Gól/M+50%2,40
0,80Kapott↓ kevesebb = jobb+33%0,60
60,0%Mindkét csapat gólt szerez60,0%
40,0%Több mint 2,5 gól60,0%
40,0%Kapott gól nélkül40,0%
8,0Szöglet / meccs+220%2,5
4,5Lap / meccs+125%2,0
Gólok · 1. félidő
80,0%Több mint 1,5 gól100,0%
20,0%Több mint 3,5 gól20,0%
60,0%Gól az 1. félidőben60,0%
60,0%Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő20,0%

Számítási alap: az utolsó 5 mérkőzés.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Győzelmek
A megnyert mérkőzések aránya. A döntetlen itt nem számít, még ha egy pontot ér is.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.
Szöglet / meccs
Megszerzett szögletek mérkőzésenként, átlagosan. Önmagában sem jó, sem rossz: játékstílust jelez.
Lap / meccs
Kapott lapok mérkőzésenként, átlagosan — sárga és piros együtt.
Több mint 1,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 2 vagy több gól esett.
Több mint 3,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 4 vagy több gól esett.
Gól az 1. félidőben
Azon mérkőzések aránya, ahol a félidő előtt legalább egy gól esett.
Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő
Azon mérkőzések aránya, ahol mindkét csapat gólt szerzett MÁR a félidő előtt.

Aktuális forma

Celje
DGyGyGyV
Slovan Bratislava
GyDGyGyGy

A legutóbbi balra.

Hazai / Vendég bontás

Egyes csapatok más-más arcot mutatnak attól függően, hogy otthon vagy idegenben játszanak. Ez a blokk arra való, hogy kiderüljön, itt is így van-e.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai mérlege vs a vendégcsapat idegenbeli mérlege

Celje · hazaivsSlovan Bratislava · idegenben
2,00Pont/M+50%3,00
2,00Gól/M+0%2,00
1,00Kapott↓ kevesebb = jobb+100%0,50
50,0%Mindkét csapat gólt szerez50,0%
50,0%Több mint 2,5 gól50,0%
50,0%Kapott gól nélkül50,0%

Számítási alap: 2 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.

Várható gólok (xG)

A kialakított helyzetek, függetlenül attól, mit hoztak. Egy csapat úgy is nyerhet, hogy a vártnál kevesebb gólt szerez.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai, a vendégcsapat idegenbeli meccsei

CeljevsSlovan Bratislava
1,58xG mellette+33%1,19
0,89xG ellene↓ kevesebb = jobb+26%1,12

Számítási alap: 2 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
xG mellette
Várható gólok: mennyit értek a kialakított helyzetek, függetlenül attól, mi ment be. Az a csapat, amely magas xG mellett keveset szerez, a helyzeteit hibázta el, nem a támadásait.
xG ellene
Várható gólok ellen: mennyit értek az elszenvedett helyzetek.

Ezen a mérkőzésen várható

1,53Celje
2,92Összesen
1,39Slovan Bratislava

Liga kontextus

Ugyanaz a szám nem ugyanazt jelenti minden bajnokságban. Mindkét csapat a saját bajnokságához mérve szerepel.

Liga átlagok: 55% BTTS · 2,99 gól meccsenként, azaz 1,36 csapatonként

Gólgazdag liga
Celjevs liga átlagSlovan Bratislava
1,80+32%Támadás (rúgott gólok)Bajnokság átl. 1,36↑ több = jobb1,60+17%
1,60−2%Védelem (kapott gólok)Bajnokság átl. 1,63↓ kevesebb = jobb0,60−63%
80,0%+25 százalékpontMindkét csapat gólt szerezBajnokság átl. 55,3%60,0%+5 százalékpont
5,20+10%SzögletekBajnokság átl. 4,732,40−49%

Számítási alap: 52 csapat a bajnoksági átlagokhoz; mindkét csapat 5 mérkőzést játszott.

Mit mutat ez a blokk?
Mit hasonlítunk össze
Mindkét csapat egész szezonbeli profilját — a hazai és az idegenbeli mérkőzésekkel együtt — a saját bajnokságának átlagához mérve. Az oldalon ez az egyetlen rész, ahol a két csapat azonos alapon olvasható; máshol a számok a hazai vagy az idegenbeli bontásból származnak.
Miért két mértékegység
A gólátlagnak nincs saját skálája: az „1,59 gól” önmagában semmit nem mond, amíg nem tudjuk, mit produkál a bajnokság — ezért az eltérés relatív („+23%”). A százaléknak már van skálája: a 73% és az 58% közötti eltérés százalékpontban mondható („+15 százalékpont”), relatívan soha — az a százalék százaléka lenne.
Mit jelent az előjel
A „+” csak annyit jelent, hogy a bajnoksági átlag fölött. Nem mindig kedvező: a rúgott góloknál fölötte lenni előny, a kapott góloknál nem az. Ez a két sor viseli a megfelelő jelzést. A többi — szögletek, lapok, mindkét csapat gólt szerez — játékstílust ír le, nem minőséget: ezek egyiket sem viselik.
A viszonyítási alap
Minden felirat alatt a „Bajnokság átl.” a bajnokság csapatonkénti átlaga — a blokk fejlécének második száma. Az első mindkét csapat góljait számolja: ezért nagyjából a kétszerese.
A színek
A cián a hazai, a borostyán az idegenbeli csapat — a blokk tetején a két név már ezeket a színeket viseli. Arról semmit nem mondanak, hogy egy szám jó-e.

Becslések

Becsült értékek erre a mérkőzésre.

2,80Várható gólok
40%Több mint 2,5 gól
70%Mindkét csapat gólt szerez
7,6Szögletek
5,0Lapok

Egymás elleni — 3 mérkőzés

A két csapat egymás elleni mérlege. Gyakran kevés mérkőzés — a darabszám ki van írva, hogy tudd, mit jelent ez.

Celje
0%
67%
33%
Slovan Bratislava

3 mérkőzés alapján

átl. gól/mérkőzés3,00

Celje · hazai

0-1-0

1 mérkőzés · 1-1 gól

Slovan Bratislava · idegenben

0-1-0

1 mérkőzés · 1-1 gól

Legutóbbi 3 találkozó

ideg.Celje1-1Slovan Bratislava
ideg.Celje0-5Slovan Bratislava
hazaiCelje1-1Slovan Bratislava

Meccs trendek

A két csapat sorozatai és számai, kommentárral. A kommentár néha előre is tekint — ez nem a modellünk álláspontja.

Celje

A mérkőzés előtt a Celje az utolsó 5 meccsén összesen 6 pontot szerzett, hazai és idegenbeli mérkőzéseken egyaránt. Ez átlagosan 1,2 pont meccsenként. Az utóbbi 5 meccsből 4-ben mindkét csapat gólt szerzett. A Celje az utolsó 5 mérkőzésen 9 gólt szerzett.
A Celje az utóbbi időben élvezte a hazai játékot, jelenleg 2 meccs óta veretlen hazai pályán.
A Celje minden hazai meccsén gólt szerzett ebben a szezonban.
A Celje 2 meccs óta veretlen.
Az utolsó 5 meccsén 2 vagy több góllal zárultak a találkozók.

8 trendből 5 látható.

Slovan Bratislava

A mérkőzés előtt a Slovan Bratislava az utolsó 5 meccsén összesen 11 pontot szerzett, hazai és idegenbeli mérkőzéseken egyaránt. Ez átlagosan 2,2 pont meccsenként. Az utóbbi 5 meccsből 3-ban mindkét csapat gólt szerzett. A Slovan Bratislava az utolsó 5 mérkőzésen 8 gólt szerzett.
A Slovan Bratislava az utóbbi időben élvezte az idegenbeli játékot, jelenleg 2 meccs óta veretlen idegenben.
Az utolsó 5 meccsén nem szenvedett vereséget, 3 győzelmet is elért.
Az utolsó 5 meccse 2 vagy több góllal zárult.
A Slovan Bratislava az utolsó 5 meccsén 3 győzelmet és 2 döntetlent ért el a Celje elleni mérkőzés előtt. Ezeken a meccseken 8 gólt szereztek.

7 trendből 5 látható.

Külső forrás

Az oldal adatainak és szövegeinek egy része külső forrásból származik, nem a modellünkből. Nem a mi valószínűségeink, és nem eredmény-előrejelzés.

Csak statisztikai elemzés. Nem pénzügyi tanácsadás. Ezek tippek, nem biztos találatok. Fogadj felelősséggel — csak 18+ éves korúaknak.