Axiascore
← Vissza a mai tippekhez

Ingyenes előnézet — Iratkozz fel az összes tipphez és a teljes hozzáféréshez

Champions LeagueChampions League·

Sabah
Sabah
vs
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Be'er Sheva

Valószínűségek

Az esélyek, amelyeket a modellünk az egyes kimenetelekhez rendel. Ez a mi értékelésünk, nem a piacé.

Hazai győzelem
67%
Döntetlen
11%
Vendég győzelem
22%
Mindkét csapat gólt szerez47,4%
Több mint 2,5 gól66,7%

Meccselemzés

A mérkőzés háttere, harmadik féltől származó adatok alapján. Kontextusba helyezi a találkozót, mielőtt a számokra térnénk.

A Sabah fogadta a Hapoel Be'er Shevát a Bajnokok Ligája mérkőzésén, ahol ellentétes hazai és idegenbeli mutatók voltak.

Meccsösszefoglaló

A mérkőzés adatai, összevetve azzal, amit fentebb vártunk. Az xG itt becslés, nem mért adat.

Sabah5-2Hapoel Be'er Sheva

Végeredmény

54%Labdabirtoklás46%
3,46Meccs xG+123%1,55
33Lövések+136%14
12Kaput eltaláló lövések+140%5
11Szögletek+267%3
22Szabálytalanságok↓ kevesebb = jobb+69%13
2Sárga lapok↓ kevesebb = jobb+50%3

xG: külső forrás becslése, nem mért adat.

Meccs xG 3,46–1,55 · meccs előtti xG 1,80–1,27

Forma és friss statisztikák

Hogyan játszik a két csapat jelenleg, két időszakra bontva — egy hosszabbra és egy rövidebbre. A kettő közötti eltérés azt jelzi, hogy egy tendencia változóban van.

Utolsó 5 meccs

SabahvsHapoel Be'er Sheva
1,80Pont/M+33%2,40
60,0%Győzelmek80,0%
2,00Gól/M+43%1,40
0,80Kapott↓ kevesebb = jobb+25%1,00
40,0%Mindkét csapat gólt szerez20,0%
60,0%Több mint 2,5 gól40,0%
60,0%Kapott gól nélkül60,0%
7,7Szöglet / meccs+284%2,0
1,7Lap / meccs+20%2,0
Gólok · 1. félidő
100,0%Több mint 1,5 gól80,0%
20,0%Több mint 3,5 gól20,0%
40,0%Gól az 1. félidőben60,0%
20,0%Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő20,0%

Számítási alap: az utolsó 5 mérkőzés.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Győzelmek
A megnyert mérkőzések aránya. A döntetlen itt nem számít, még ha egy pontot ér is.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.
Szöglet / meccs
Megszerzett szögletek mérkőzésenként, átlagosan. Önmagában sem jó, sem rossz: játékstílust jelez.
Lap / meccs
Kapott lapok mérkőzésenként, átlagosan — sárga és piros együtt.
Több mint 1,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 2 vagy több gól esett.
Több mint 3,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 4 vagy több gól esett.
Gól az 1. félidőben
Azon mérkőzések aránya, ahol a félidő előtt legalább egy gól esett.
Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő
Azon mérkőzések aránya, ahol mindkét csapat gólt szerzett MÁR a félidő előtt.

Aktuális forma

Sabah
VGyGyVGy
Hapoel Be'er Sheva
GyVGyGyGy

A legutóbbi balra.

Hazai / Vendég bontás

Egyes csapatok más-más arcot mutatnak attól függően, hogy otthon vagy idegenben játszanak. Ez a blokk arra való, hogy kiderüljön, itt is így van-e.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai mérlege vs a vendégcsapat idegenbeli mérlege

Sabah · hazaivsHapoel Be'er Sheva · idegenben
3,00Pont/M+100%1,50
2,33Gól/M+55%1,50
0,00Kapott↓ kevesebb = jobb1,00
0,0%Mindkét csapat gólt szerez50,0%
33,0%Több mint 2,5 gól50,0%
100,0%Kapott gól nélkül50,0%

Számítási alap: 3 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.

Várható gólok (xG)

A kialakított helyzetek, függetlenül attól, mit hoztak. Egy csapat úgy is nyerhet, hogy a vártnál kevesebb gólt szerez.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai, a vendégcsapat idegenbeli meccsei

SabahvsHapoel Be'er Sheva
2,35xG mellette+110%1,12
0,85xG ellene↓ kevesebb = jobb+73%1,47

Számítási alap: 3 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
xG mellette
Várható gólok: mennyit értek a kialakított helyzetek, függetlenül attól, mi ment be. Az a csapat, amely magas xG mellett keveset szerez, a helyzeteit hibázta el, nem a támadásait.
xG ellene
Várható gólok ellen: mennyit értek az elszenvedett helyzetek.

Ezen a mérkőzésen várható

1,80Sabah
3,07Összesen
1,27Hapoel Be'er Sheva

Liga kontextus

Ugyanaz a szám nem ugyanazt jelenti minden bajnokságban. Mindkét csapat a saját bajnokságához mérve szerepel.

Liga átlagok: 54% BTTS · 2,91 gól meccsenként, azaz 1,33 csapatonként

Gólgazdag liga
Sabahvs liga átlagHapoel Be'er Sheva
1,86+40%Támadás (rúgott gólok)Bajnokság átl. 1,33↑ több = jobb1,60+20%
0,71−55%Védelem (kapott gólok)Bajnokság átl. 1,58↓ kevesebb = jobb0,60−62%
43,0%−11 százalékpontMindkét csapat gólt szerezBajnokság átl. 53,8%40,0%−14 százalékpont
5,57+19%SzögletekBajnokság átl. 4,693,80−19%

Számítási alap: 52 csapat a bajnoksági átlagokhoz; Sabah — 7 mérkőzés, Hapoel Be'er Sheva — 5 mérkőzés.

Mit mutat ez a blokk?
Mit hasonlítunk össze
Mindkét csapat egész szezonbeli profilját — a hazai és az idegenbeli mérkőzésekkel együtt — a saját bajnokságának átlagához mérve. Az oldalon ez az egyetlen rész, ahol a két csapat azonos alapon olvasható; máshol a számok a hazai vagy az idegenbeli bontásból származnak.
Miért két mértékegység
A gólátlagnak nincs saját skálája: az „1,59 gól” önmagában semmit nem mond, amíg nem tudjuk, mit produkál a bajnokság — ezért az eltérés relatív („+23%”). A százaléknak már van skálája: a 73% és az 58% közötti eltérés százalékpontban mondható („+15 százalékpont”), relatívan soha — az a százalék százaléka lenne.
Mit jelent az előjel
A „+” csak annyit jelent, hogy a bajnoksági átlag fölött. Nem mindig kedvező: a rúgott góloknál fölötte lenni előny, a kapott góloknál nem az. Ez a két sor viseli a megfelelő jelzést. A többi — szögletek, lapok, mindkét csapat gólt szerez — játékstílust ír le, nem minőséget: ezek egyiket sem viselik.
A viszonyítási alap
Minden felirat alatt a „Bajnokság átl.” a bajnokság csapatonkénti átlaga — a blokk fejlécének második száma. Az első mindkét csapat góljait számolja: ezért nagyjából a kétszerese.
A színek
A cián a hazai, a borostyán az idegenbeli csapat — a blokk tetején a két név már ezeket a színeket viseli. Arról semmit nem mondanak, hogy egy szám jó-e.

Becslések

Becsült értékek erre a mérkőzésre.

2,39Várható gólok
49%Több mint 2,5 gól
42%Mindkét csapat gólt szerez
9,4Szögletek
4,3Lapok

Egymás elleni — 1 mérkőzés

A két csapat egymás elleni mérlege. Gyakran kevés mérkőzés — a darabszám ki van írva, hogy tudd, mit jelent ez.

Sabah
0%
0%
100%
Hapoel Be'er Sheva

1 mérkőzés alapján

átl. gól/mérkőzés3,00

Legutóbbi találkozó

ideg.Sabah1-2Hapoel Be'er Sheva

Meccs trendek

A két csapat sorozatai és számai, kommentárral. A kommentár néha előre is tekint — ez nem a modellünk álláspontja.

Sabah

A mérkőzés előtt a Sabah az utolsó 5 meccsén összesen 9 pontot szerzett, hazai és idegenbeli meccseken egyaránt. Ez meccsenként átlagosan 1,8 pontot jelent. Mindössze 2 meccsen szereztek mindkét csapat gólt. Sabah az utolsó 5 mérkőzésen 9 gólt szerzett.
Sabah az utolsó 3 hazai meccsét megnyerte.
Sabah minden hazai meccsen gólt szerzett ebben a szezonban.
Az utolsó 4 Sabah-meccs 2 vagy több góllal zárult.
Sabah az utolsó 5 meccséből 3 kapott gól nélküli meccset hozott, miközben 4 gólt kapott ebben az időszakban. Ebben a szezonban 4 alkalommal tartottak meg kapott gól nélküli meccset.

7 trendből 5 látható.

Hapoel Be'er Sheva

A mérkőzés előtt a Hapoel Be'er Sheva az utolsó 5 meccsén összesen 12 pontot szerzett, hazai és idegenbeli meccseken egyaránt. Ez meccsenként átlagosan 2,4 pontot jelent. Mindössze 2 meccsen szereztek mindkét csapat gólt. Hapoel Be'er Sheva az utolsó 5 mérkőzésen 8 gólt szerzett.
Hapoel Be'er Sheva az utolsó 4 meccsén veretlen maradt. Az utolsó 5 meccsükből 4-et megnyertek.
Hapoel Be'er Sheva az utolsó 5 meccséből 3 kapott gól nélküli meccset hozott, miközben 3 gólt kapott ebben az időszakban. Ebben a szezonban 3 alkalommal tartottak meg kapott gól nélküli meccset.
Az utolsó 5 meccsükből 4 győzelem és 0 döntetlen szerepel.
Az utolsó 5 Hapoel Be'er Sheva-meccsből csak 2 végződött mindkét csapat gólszerzésével. Ezekből 4-et meg is nyertek. Ebben a szezonban a BTTS 2/5 Hapoel Be'er Sheva-meccsen fordult elő.

6 trendből 5 látható.

Külső forrás

Az oldal adatainak és szövegeinek egy része külső forrásból származik, nem a modellünkből. Nem a mi valószínűségeink, és nem eredmény-előrejelzés.

Csak statisztikai elemzés. Nem pénzügyi tanácsadás. Ezek tippek, nem biztos találatok. Fogadj felelősséggel — csak 18+ éves korúaknak.