Axiascore
← Vissza a mai tippekhez

Ingyenes előnézet — Iratkozz fel az összes tipphez és a teljes hozzáféréshez

Conference LeagueConference League·

Austria Wien
Austria Wien
vs
Sporting Braga
Sporting Braga

Valószínűségek

Az esélyek, amelyeket a modellünk az egyes kimenetelekhez rendel. Ez a mi értékelésünk, nem a piacé.

Hazai győzelem
56%
Döntetlen
15%
Vendég győzelem
29%
Mindkét csapat gólt szerez31,2%
Több mint 2,5 gól50,6%

Meccselemzés

A mérkőzés háttere, harmadik féltől származó adatok alapján. Kontextusba helyezi a találkozót, mielőtt a számokra térnénk.

Az Austria Wien a Generali Arénában fogadta a Sporting Bragát a Konferencia Ligában, eltérő hazai és idegenbeli erősségekkel.

Meccsösszefoglaló

A mérkőzés adatai, összevetve azzal, amit fentebb vártunk. Az xG itt becslés, nem mért adat.

Austria Wien0-0Sporting Braga

Végeredmény

51%Labdabirtoklás49%
0,89Meccs xG+39%1,24
8Lövések+13%9
1Kaput eltaláló lövések+300%4
2Szögletek+150%5
17Szabálytalanságok↓ kevesebb = jobb+0%17
3Sárga lapok↓ kevesebb = jobb+50%2

xG: külső forrás becslése, nem mért adat.

Meccs xG 0,89–1,24 · meccs előtti xG 1,20–1,43

Forma és friss statisztikák

Hogyan játszik a két csapat jelenleg, két időszakra bontva — egy hosszabbra és egy rövidebbre. A kettő közötti eltérés azt jelzi, hogy egy tendencia változóban van.

Utolsó 5 meccs

Austria WienvsSporting Braga
1,20Pont/M+83%2,20
40,0%Győzelmek60,0%
1,00Gól/M+80%1,80
1,40Kapott↓ kevesebb = jobb+250%0,40
40,0%Mindkét csapat gólt szerez20,0%
40,0%Több mint 2,5 gól40,0%
20,0%Kapott gól nélkül80,0%
5,0Szöglet / meccs+43%3,5
2,5Lap / meccs+25%2,0
Gólok · 1. félidő
100,0%Több mint 1,5 gól60,0%
0,0%Több mint 3,5 gól40,0%
80,0%Gól az 1. félidőben80,0%
20,0%Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő20,0%

Számítási alap: az utolsó 5 mérkőzés.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Győzelmek
A megnyert mérkőzések aránya. A döntetlen itt nem számít, még ha egy pontot ér is.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.
Szöglet / meccs
Megszerzett szögletek mérkőzésenként, átlagosan. Önmagában sem jó, sem rossz: játékstílust jelez.
Lap / meccs
Kapott lapok mérkőzésenként, átlagosan — sárga és piros együtt.
Több mint 1,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 2 vagy több gól esett.
Több mint 3,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 4 vagy több gól esett.
Gól az 1. félidőben
Azon mérkőzések aránya, ahol a félidő előtt legalább egy gól esett.
Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő
Azon mérkőzések aránya, ahol mindkét csapat gólt szerzett MÁR a félidő előtt.

Aktuális forma

Austria Wien
VGyVVGy
Sporting Braga
GyDDGyGy

A legutóbbi balra.

Hazai / Vendég bontás

Egyes csapatok más-más arcot mutatnak attól függően, hogy otthon vagy idegenben játszanak. Ez a blokk arra való, hogy kiderüljön, itt is így van-e.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai mérlege vs a vendégcsapat idegenbeli mérlege

Austria Wien · hazaivsSporting Braga · idegenben
1,50Pont/M+33%2,00
2,00Gól/M+300%0,50
1,50Kapott↓ kevesebb = jobb0,00
100,0%Mindkét csapat gólt szerez0,0%
100,0%Több mint 2,5 gól0,0%
0,0%Kapott gól nélkül100,0%

Számítási alap: 2 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.

Várható gólok (xG)

A kialakított helyzetek, függetlenül attól, mit hoztak. Egy csapat úgy is nyerhet, hogy a vártnál kevesebb gólt szerez.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai, a vendégcsapat idegenbeli meccsei

Austria WienvsSporting Braga
1,62xG mellette+35%1,20
1,75xG ellene↓ kevesebb = jobb+84%0,95

Számítási alap: 2 hazai és 2 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
xG mellette
Várható gólok: mennyit értek a kialakított helyzetek, függetlenül attól, mi ment be. Az a csapat, amely magas xG mellett keveset szerez, a helyzeteit hibázta el, nem a támadásait.
xG ellene
Várható gólok ellen: mennyit értek az elszenvedett helyzetek.

Ezen a mérkőzésen várható

1,20Austria Wien
2,63Összesen
1,43Sporting Braga

Liga kontextus

Ugyanaz a szám nem ugyanazt jelenti minden bajnokságban. Mindkét csapat a saját bajnokságához mérve szerepel.

Liga átlagok: 50% BTTS · 2,79 gól meccsenként, azaz 1,16 csapatonként

Kiegyensúlyozott liga
Austria Wienvs liga átlagSporting Braga
1,60+37%Támadás (rúgott gólok)Bajnokság átl. 1,16↑ több = jobb1,60+37%
1,20−26%Védelem (kapott gólok)Bajnokság átl. 1,62↓ kevesebb = jobb0,00−100%
60,0%+10 százalékpontMindkét csapat gólt szerezBajnokság átl. 49,5%0,0%−49 százalékpont
3,60−21%SzögletekBajnokság átl. 4,554,80+5%

Számítási alap: 100 csapat a bajnoksági átlagokhoz; mindkét csapat 5 mérkőzést játszott.

Mit mutat ez a blokk?
Mit hasonlítunk össze
Mindkét csapat egész szezonbeli profilját — a hazai és az idegenbeli mérkőzésekkel együtt — a saját bajnokságának átlagához mérve. Az oldalon ez az egyetlen rész, ahol a két csapat azonos alapon olvasható; máshol a számok a hazai vagy az idegenbeli bontásból származnak.
Miért két mértékegység
A gólátlagnak nincs saját skálája: az „1,59 gól” önmagában semmit nem mond, amíg nem tudjuk, mit produkál a bajnokság — ezért az eltérés relatív („+23%”). A százaléknak már van skálája: a 73% és az 58% közötti eltérés százalékpontban mondható („+15 százalékpont”), relatívan soha — az a százalék százaléka lenne.
Mit jelent az előjel
A „+” csak annyit jelent, hogy a bajnoksági átlag fölött. Nem mindig kedvező: a rúgott góloknál fölötte lenni előny, a kapott góloknál nem az. Ez a két sor viseli a megfelelő jelzést. A többi — szögletek, lapok, mindkét csapat gólt szerez — játékstílust ír le, nem minőséget: ezek egyiket sem viselik.
A viszonyítási alap
Minden felirat alatt a „Bajnokság átl.” a bajnokság csapatonkénti átlaga — a blokk fejlécének második száma. Az első mindkét csapat góljait számolja: ezért nagyjából a kétszerese.
A színek
A cián a hazai, a borostyán az idegenbeli csapat — a blokk tetején a két név már ezeket a színeket viseli. Arról semmit nem mondanak, hogy egy szám jó-e.

Becslések

Becsült értékek erre a mérkőzésre.

2,20Várható gólok
40%Több mint 2,5 gól
30%Mindkét csapat gólt szerez
8,4Szögletek
3,2Lapok

Egymás elleni — 1 mérkőzés

A két csapat egymás elleni mérlege. Gyakran kevés mérkőzés — a darabszám ki van írva, hogy tudd, mit jelent ez.

Austria Wien
0%
0%
100%
Sporting Braga

1 mérkőzés alapján

átl. gól/mérkőzés2,00

Legutóbbi találkozó

ideg.Austria Wien0-2Sporting Braga

Meccs trendek

A két csapat sorozatai és számai, kommentárral. A kommentár néha előre is tekint — ez nem a modellünk álláspontja.

Austria Wien

A mérkőzés előtt az Austria Wien az utolsó 5 mérkőzésén összesen 9 pontot szerzett, hazai és idegenbeli találkozókon egyaránt. Ez átlagosan 1,8 pont meccsenként. Ezekből a mérkőzésekből 3 alkalommal mindkét csapat szerzett gólt. Az Austria Wien 8 gólt szerzett az utolsó 5 mérkőzésén.
Az Austria Wien minden hazai mérkőzésén gólt szerzett ebben a szezonban.
Az Austria Wien utolsó 5 mérkőzéséből 2 vagy több góllal zárultak.
Az Austria Wien utolsó 5 mérkőzéséből 3 alkalommal mindkét csapat szerzett gólt. Ebben a szezonban az Austria Wien részvételével játszott 3 mérkőzés (az összes mérkőzés 60%-a) végződött mindkét csapat gólszerzésével.

Sporting Braga

A mérkőzés előtt a Sporting Braga az utolsó 5 mérkőzésén összesen 13 pontot szerzett, hazai és idegenbeli találkozókon egyaránt. Ez átlagosan 2,6 pont meccsenként. Ezekből az 5 mérkőzésből egyiken sem született mindkét csapat gólt szerző eredmény.
A Sporting Braga az utóbbi időszakban idegenben 2 mérkőzés óta veretlen.
A Sporting Braga az utolsó 5 mérkőzésén nem szenvedett vereséget, ebből 4 mérkőzést megnyertek.
A Sporting Braga az utolsó 5 mérkőzésén 5 kapott gól nélküli mérkőzést tartott, ezen időszak alatt nem kaptak gólt. Ebben a szezonban összesen 5 alkalommal volt kapott gól nélküli mérkőzésük.
A Sporting Braga az Austria Wien elleni mérkőzés előtt az utolsó 5 mérkőzésén veretlen volt, 4 győzelemmel és 1 döntetlennel. Ezeken a mérkőzéseken 8 gólt szereztek.

6 trendből 5 látható.

Külső forrás

Az oldal adatainak és szövegeinek egy része külső forrásból származik, nem a modellünkből. Nem a mi valószínűségeink, és nem eredmény-előrejelzés.

Csak statisztikai elemzés. Nem pénzügyi tanácsadás. Ezek tippek, nem biztos találatok. Fogadj felelősséggel — csak 18+ éves korúaknak.