Axiascore
← Vissza a mai tippekhez

Ingyenes előnézet — Iratkozz fel az összes tipphez és a teljes hozzáféréshez

Conference LeagueConference League·

København
København
vs
Inter Turku
Inter Turku

Valószínűségek

Az esélyek, amelyeket a modellünk az egyes kimenetelekhez rendel. Ez a mi értékelésünk, nem a piacé.

Hazai győzelem
57%
Döntetlen
27%
Vendég győzelem
16%
Mindkét csapat gólt szerez50,9%
Több mint 2,5 gól63,4%

Meccselemzés

A mérkőzés háttere, harmadik féltől származó adatok alapján. Kontextusba helyezi a találkozót, mielőtt a számokra térnénk.

A København megőrizte tökéletes hazai győzelmi mérlegét az Inter Turku elleni Conference League mérkőzésen.

Meccsösszefoglaló

A mérkőzés adatai, összevetve azzal, amit fentebb vártunk. Az xG itt becslés, nem mért adat.

København4-1Inter Turku

Végeredmény

53%Labdabirtoklás47%
2,39Meccs xG+232%0,72
21Lövések+320%5
9Kaput eltaláló lövések+350%2
9Szögletek+800%1
10Szabálytalanságok↓ kevesebb = jobb+20%12
1Sárga lapok↓ kevesebb = jobb+100%2

xG: külső forrás becslése, nem mért adat.

Meccs xG 2,39–0,72 · meccs előtti xG 1,54–1,28

Forma és friss statisztikák

Hogyan játszik a két csapat jelenleg, két időszakra bontva — egy hosszabbra és egy rövidebbre. A kettő közötti eltérés azt jelzi, hogy egy tendencia változóban van.

Utolsó 5 meccs

KøbenhavnvsInter Turku
2,00Pont/M+43%1,40
60,0%Győzelmek20,0%
2,40Gól/M+140%1,00
1,00Kapott↓ kevesebb = jobb+25%0,80
20,0%Mindkét csapat gólt szerez40,0%
80,0%Több mint 2,5 gól40,0%
60,0%Kapott gól nélkül60,0%
4,0Szöglet / meccs+140%1,7
2,0Lap / meccs+199%0,7
Gólok · 1. félidő
80,0%Több mint 1,5 gól40,0%
60,0%Több mint 3,5 gól40,0%
80,0%Gól az 1. félidőben40,0%
0,0%Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő20,0%

Számítási alap: az utolsó 5 mérkőzés.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Győzelmek
A megnyert mérkőzések aránya. A döntetlen itt nem számít, még ha egy pontot ér is.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.
Szöglet / meccs
Megszerzett szögletek mérkőzésenként, átlagosan. Önmagában sem jó, sem rossz: játékstílust jelez.
Lap / meccs
Kapott lapok mérkőzésenként, átlagosan — sárga és piros együtt.
Több mint 1,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 2 vagy több gól esett.
Több mint 3,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 4 vagy több gól esett.
Gól az 1. félidőben
Azon mérkőzések aránya, ahol a félidő előtt legalább egy gól esett.
Mindkét csapat gólt szerez · 1. félidő
Azon mérkőzések aránya, ahol mindkét csapat gólt szerzett MÁR a félidő előtt.

Aktuális forma

København
VDGyGyGy
Inter Turku
DDGyDD

A legutóbbi balra.

Hazai / Vendég bontás

Egyes csapatok más-más arcot mutatnak attól függően, hogy otthon vagy idegenben játszanak. Ez a blokk arra való, hogy kiderüljön, itt is így van-e.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai mérlege vs a vendégcsapat idegenbeli mérlege

København · hazaivsInter Turku · idegenben
3,00Pont/M+200%1,00
3,50Gól/M+163%1,33
1,00Kapott↓ kevesebb = jobb+33%1,33
100,0%Mindkét csapat gólt szerez100,0%
100,0%Több mint 2,5 gól33,0%
0,0%Kapott gól nélkül0,0%

Számítási alap: 2 hazai és 3 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
Pont/M
Pont mérkőzésenként: 3 a győzelemért, 1 a döntetlenért, 0 a vereségért, elosztva a lejátszott mérkőzések számával. Ez mutatja a legközvetlenebbül, mit gyűjt be egy csapat, az eredménytől függetlenül.
Gól/M
Rúgott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Kapott
Kapott gólok mérkőzésenként, átlagosan.
Mindkét csapat gólt szerez
Azon mérkőzések aránya, ahol MINDKÉT csapat szerzett legalább egy gólt. Egy 3-0 nem számít bele; egy 1-1 igen.
Több mint 2,5 gól
Azon mérkőzések aránya, ahol 3 vagy több gól esett, mindkét csapatot beleértve. A „2,5” nem lehetséges eredmény: a küszöb azért így szerepel, hogy ne lehessen döntetlen.
Kapott gól nélkül
Azon mérkőzések aránya, amelyeket kapott gól nélkül fejeztek be.

Várható gólok (xG)

A kialakított helyzetek, függetlenül attól, mit hoztak. Egy csapat úgy is nyerhet, hogy a vártnál kevesebb gólt szerez.

Ebben a szezonban — a hazai csapat hazai, a vendégcsapat idegenbeli meccsei

KøbenhavnvsInter Turku
1,54xG mellette+25%1,23
1,78xG ellene↓ kevesebb = jobb+12%2,00

Számítási alap: 2 hazai és 3 idegenbeli mérkőzés ebben a szezonban.

Mit jelentenek ezek a mutatók?
Számítási alap
A minta blokkonként változik: a legutóbbi mérkőzések két időszakra bontva, a teljes szezon, vagy csak a hazai és az idegenbeli találkozók. Ugyanaz a felirat tehát többször is szerepel ezen az oldalon anélkül, hogy ugyanazokra a mérkőzésekre vonatkozna. Minden blokk tetején a cím vagy az alcím mondja meg, melyikről van szó; alul a „Számítási alap” sor adja meg a mérkőzések számát, csapatonként.
Az eltérés százalékban
A két csapat közötti relatív eltérés, a vezető csapat színében. A „+26%” azt jelenti, hogy a mutatója 26%-kal magasabb az ellenfélénél. Csak az átlagoknál jelenik meg; a százalékok a saját sávjukon vetíthetők össze.
xG mellette
Várható gólok: mennyit értek a kialakított helyzetek, függetlenül attól, mi ment be. Az a csapat, amely magas xG mellett keveset szerez, a helyzeteit hibázta el, nem a támadásait.
xG ellene
Várható gólok ellen: mennyit értek az elszenvedett helyzetek.

Ezen a mérkőzésen várható

1,54København
2,82Összesen
1,28Inter Turku

Liga kontextus

Ugyanaz a szám nem ugyanazt jelenti minden bajnokságban. Mindkét csapat a saját bajnokságához mérve szerepel.

Liga átlagok: 50% BTTS · 2,79 gól meccsenként, azaz 1,16 csapatonként

Kiegyensúlyozott liga
Københavnvs liga átlagInter Turku
2,60+123%Támadás (rúgott gólok)Bajnokság átl. 1,16↑ több = jobb1,43+23%
1,00−38%Védelem (kapott gólok)Bajnokság átl. 1,62↓ kevesebb = jobb0,86−47%
60,0%+10 százalékpontMindkét csapat gólt szerezBajnokság átl. 49,5%71,0%+21 százalékpont
4,80+5%SzögletekBajnokság átl. 4,553,57−22%

Számítási alap: 100 csapat a bajnoksági átlagokhoz; København — 5 mérkőzés, Inter Turku — 7 mérkőzés.

Mit mutat ez a blokk?
Mit hasonlítunk össze
Mindkét csapat egész szezonbeli profilját — a hazai és az idegenbeli mérkőzésekkel együtt — a saját bajnokságának átlagához mérve. Az oldalon ez az egyetlen rész, ahol a két csapat azonos alapon olvasható; máshol a számok a hazai vagy az idegenbeli bontásból származnak.
Miért két mértékegység
A gólátlagnak nincs saját skálája: az „1,59 gól” önmagában semmit nem mond, amíg nem tudjuk, mit produkál a bajnokság — ezért az eltérés relatív („+23%”). A százaléknak már van skálája: a 73% és az 58% közötti eltérés százalékpontban mondható („+15 százalékpont”), relatívan soha — az a százalék százaléka lenne.
Mit jelent az előjel
A „+” csak annyit jelent, hogy a bajnoksági átlag fölött. Nem mindig kedvező: a rúgott góloknál fölötte lenni előny, a kapott góloknál nem az. Ez a két sor viseli a megfelelő jelzést. A többi — szögletek, lapok, mindkét csapat gólt szerez — játékstílust ír le, nem minőséget: ezek egyiket sem viselik.
A viszonyítási alap
Minden felirat alatt a „Bajnokság átl.” a bajnokság csapatonkénti átlaga — a blokk fejlécének második száma. Az első mindkét csapat góljait számolja: ezért nagyjából a kétszerese.
A színek
A cián a hazai, a borostyán az idegenbeli csapat — a blokk tetején a két név már ezeket a színeket viseli. Arról semmit nem mondanak, hogy egy szám jó-e.

Becslések

Becsült értékek erre a mérkőzésre.

2,95Várható gólok
62%Több mint 2,5 gól
66%Mindkét csapat gólt szerez
8,4Szögletek
2,7Lapok

Egymás elleni — 1 mérkőzés

A két csapat egymás elleni mérlege. Gyakran kevés mérkőzés — a darabszám ki van írva, hogy tudd, mit jelent ez.

København
0%
100%
0%
Inter Turku

1 mérkőzés alapján

átl. gól/mérkőzés0,00

Legutóbbi találkozó

ideg.København0-0Inter Turku

Meccs trendek

A két csapat sorozatai és számai, kommentárral. A kommentár néha előre is tekint — ez nem a modellünk álláspontja.

København

A mérkőzés előtt a København az utolsó 5 meccsén összesen 11 pontot szerzett, hazai és idegenbeli mérkőzéseken egyaránt. Ez átlagosan 2,2 pont meccsenként. A BTTS 3 mérkőzésen is bekövetkezett, ami érdekes. A København az utolsó 5 találkozón 13 gólt szerzett.
A København minden hazai mérkőzésén gólt szerzett ebben a szezonban.
Az lendület növekedése figyelhető meg a København számára, mivel az utolsó 5 mérkőzésükön veretlenek maradtak. Az utolsó 5 meccsükből 3-at megnyertek.
A København az utolsó 5 mérkőzésén az Inter Turku elleni találkozó előtt 3 győzelemmel és 2 döntetlennel maradt veretlen. Ezeken az 5 meccsen 13 gólt szereztek.
Az utolsó 5 mérkőzésükből 3 alkalommal mindkét csapat szerzett gólt. Ebben a szezonban a København mérkőzéseinek 60%-án fordult elő BTTS.

Inter Turku

A mérkőzés előtt az Inter Turku az utolsó 5 meccsén összesen 9 pontot szerzett, hazai és idegenbeli mérkőzéseken egyaránt. Ez átlagosan 1,8 pont meccsenként. A BTTS 3 mérkőzésen is bekövetkezett, ami érdekes. Az Inter Turku az utolsó 5 találkozón 7 gólt szerzett.
Az Inter Turku az utóbbi időben 3 mérkőzés óta veretlen idegenben.
Az Inter Turku lendülete növekedett, mivel 7 mérkőzés óta veretlenek. Az utolsó 5 meccsükből 2-t megnyertek.
Az Inter Turku az utolsó 5 mérkőzésén a København elleni találkozó előtt 2 győzelemmel és 3 döntetlennel maradt veretlen. Ezeken az 5 meccsen 7 gólt szereztek.
Az Inter Turku utolsó 5 mérkőzéséből 3 alkalommal mindkét csapat szerzett gólt. Ebben a szezonban az Inter Turku mérkőzéseinek 71%-án fordult elő BTTS.

Külső forrás

Az oldal adatainak és szövegeinek egy része külső forrásból származik, nem a modellünkből. Nem a mi valószínűségeink, és nem eredmény-előrejelzés.

Csak statisztikai elemzés. Nem pénzügyi tanácsadás. Ezek tippek, nem biztos találatok. Fogadj felelősséggel — csak 18+ éves korúaknak.